O pracowni

MWH-Architekci jest autorską pracownią prowadzoną przez arch. Andrzeja Wyszyńskiego, który kontynuuje od 2005 r działalność projektową spółki MWH.
Oferujemy obsługę projektową Inwestycji w pełnym zakresie.
Projekty architektoniczne wykonanywane są bezpośrednio w naszej pracowni w Warszawie przez zespół młodych zdolnych architektów, posiadających już duże doświadczenie projektowe.
Pracami  kieruje osobiście arch. Andrzej Wyszyński lub jeden z partnerów, którzy są głównymi autorami naszych projektów.
Projekty branżowe (konstrukcje i instalacje) zlecamy do biur o dużym doświadczeniu , z którymi współpracujemy przy kolejnym projekcie (np.BWL-Projekt  Sp. z o.o. i WSP Polska Sp. z o.o.)
W naszym wieloletnim dorobku znajdziecie Państwo zrealizowane zespoły i budynki mieszkalne o różnej skali. Są to między innymi; Osiedla „Łukowska” i „Lasek” dla RSM „Osiedle Młodych” na Pradze Południe, czy Rezydencja „Pod Orłem” przy ul.Bukowińskiej w Warszawie,   osiedle „Impresja” w Wilanowie  i osiedle „CentralPark” w Gdańsku (I etap w realizacji, a na II etap uzyskaliśmy już  Pozwolenie na Budowę) oraz najwyższy na Polskim wybrzeżu budynek „Big Boy” w Gdańsku (koncepcja).
Wykonujemy również projekty budynków biurowych i usługowych. Znajdują się wśród nich zrealizowane warszawskie obiekty takie jak  wieżowiec WTT (dawniej „Daewoo”), siedziba Raiffesen Bank przy ul.Pięknej czy biurowiec „Stratos” przy ul.Skorupki. Obecnie projektujemy najwyższy w Polsce budynek biurowo-hotelowy dla Kulczyk Holding. Uzyskaliśmy pozwolenia na budowę dla szpitala „Luxmed” w Warszawie, na którego miejscu projektujemy obecnie budynek biurowy “Wiśniowy Plaza”. Projektujemy też centra handlowe; ” Outlet Village” w Czosnowie (pozwolenie na budowę) i Galerię NAVIGA w Wodzisławiu. W 2011r ukończony został według naszego projketu budynek apartamentowy na przy ul.Argentyńskiej na Saskiej Kępie, a w 2012 rozpoczęto realizację budynku mieszkalnego na Bemowie w Warszawie.
Pracownia posiada polisę PZU na ochronę ubezpieczeniową z tytułu wykonywania zawodu architekta i prowadzenia biura. Deklarujemy też gotowość indywidualnego ubezpieczenia każdego projektu.